nilay (istanbul) ,   Rica etsem Cengiz kurtoglundan güzel bir şarkı calarmisiniz su an işyerinde toplu dinkemekteyiz ve buradaki tüm arkadaşlarıma armağan ediyorum TSK.....    |           Hazan (İstanbul) ,   Merhaba Sezen aksudan vazgeçtim şarkısını çalar mısınız...    |           Yosun göz (İstanbul) ,   Tarkan dan asla vazgeçemem şarksını çalarmısınız teşekkürler...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Rooney'in tutuklanmasından yasak aşk çıktı

 

Wayne Rooney'in alkollü araç kullandığı gerekçesiyle tutuklanması olayının arkasında yasak aşk olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde alkollü araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve kefaretle serbest kalan Wayne Rooney skandalının arkasından yasak aşk çıktı.

The Sun gazetesine konuşan 29 yaşındaki Laura Simpson adlı kadın, yıldız futbolcunun tutuklandığı gece bir partide tanıştıklarını iddia etti.

Eşi İspanyada tatilde olan Rooneyin kendisini öpüp sarıldığını ve bazı şakalar yaptığını söyleyen Laura “Evlilik bozma meraklısı değilim” dedi.Rooney ile birlikte bir şişe şarap ve bir şişe vodka içtikleri iddia edilen Simpson, Rooney ile çılgın birkaç saat geçirdiklerini de sözlerine ekledi.

Wayne Rooney gözaltına alındı !Wayne Rooney gözaltına alındı !

 

31 yaşındaki futbolcunun kendisini eve bırakmak istediğini söyleyen Simpson, “Arabada beraberken kendimi güvende hissettim. 10-15 dakika gittikten sonra arkamızda polis ışıklarını gördük. Rooney endişeliydi. Bana dönüp Üzgünüm, iyi olacaksın buradan çıkıyorum dedi” ifadelerini kullandı.

Yaşanan olayların ardından Mallorcadaki tatilini sonlandıran Rooneyin eşi Coleenin yıldız futbolcu ile yüzleşmek için ilk uçakla İngiltereye döndüğü öğrenildi.

 
Tarih       : 02 Eylül 2017
 
                                                                                                     Tüm Hakları Saklıdır. I All Rights Reserved I Copyright @2016  
                                                                                         Sitelerimiz  / www.nispetfm.com  / www.radyonispet.com / www.dorunet.com 

DJ İstek Paneli Gir

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur