Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Son Yorumlar

  Vücut Losyonları Ve Peeling Bakımı


  admin     11-01-21     güzellik, hikaye, muzik, radyo, şarkı, şiir     226 Defa Okundu

  VÜCUT ÜRÜNLERİ
  VÜCUT ÜRÜNLERİ CİLDİN UZUN SÜRELİ GÜZEL KOKMASINI, NEMLENMESİNİ , DAHA SIKI VE HOŞ GÖRÜNMESİNİ SAGLAR.
  1) VÜCUT NEMLENDİRİCİLERİ :
  CİLDİN GENÇ GÖRÜNMESİNİN SIRRI NEMDİR. NEMLENDİRİCİLER CİLDİN İHTİYACI OLAN NEMİ SAGLAYARAK DIŞ ETKENLER NEDENİYLE YIRANMASINI ÖNLERLER. CİLTTEKİ NEMİN EKSİK OLMASI CİLDİN KURUMASINA PARLAK VE ESNEK GÖRÜNÜMÜNÜ KAYBETMESİNE NEDEN OLUR. İYİ BİR NEMLENDİRİCİ CİLT YÜZEYİNDEN SU KAYBINI ÖNLEDİGİ GİBİ VAROLANI KORUMAK VE İÇERİGİNDEKİ AKTİF MADDELERLE CİLDİN NEMİNİ ARTTIRMAK GİBİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALIDIR.
  2) SELÜLİT KREMLER :
  SELÜLİT KREMLERİ GENEL OLARAK SAHİP OLDUKLARI AKTİF İÇERİKLERİYLE YAG BİRİKİMİNİ AZALTMAYI, KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRMAYI, VÜCUTTAKİ ÖDEMİ ÇÖZMEYİ VE CİLDE ELASTİKİYET KAZANDIRIP DIŞ GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZELTMEYİ HEDEFLEYEN ÜRÜNLERDİR. PEELİNG UYGULAMALARINDAN SONRA CİLT ÖLÜ TABAKADAN ARINDIGINDA UYGULANIRSA DAHA ETKİLİ SONUÇ VERİR. SELÜLİT KREMLERİ ÜRETİCİ FİRMALARIN ÖNERDİGİ ŞEKİLDE KULLANILMALIDIRLAR.
  3) VÜCUT SIKILAŞTIRICILARI:
  CİLDİ SIKILAŞTIRMAK İÇİN ÖZEL İÇERİKLERLE FORMÜLE EDİLMİŞ ÜRÜNLERDİR. CİLTTEKİ GEVŞEMEYİ AZALTMAYI AMAÇLAYAN VE CİLDİN ELASTİKİYETİNİ SAĞLAYAN ÜRÜNLERDİR. ETKİLİ BİR SONUÇ İÇİN PEELİNG SONRASINDA YAPILMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.
  4) ÇATLAK KREMLERİ:
  CİLDE ELASTİKİYET KAZANDIRARAK NEMLENDİRİP YUMUŞATARAK CİLTTEKİ ÇATLAKLARIN İLERLEMESİNE ENGEL OLMAYI HEDEFLEYEN ÜRÜNLERDİR. BAZI ÇATLAK KREMLERİ İSE ASİT İÇERİKLİ OLDUĞU İÇİN UYGULAMA BÖLGESİNE TATBİK EDİLDİĞİNDE KÜÇÜK KÜÇÜK PEELİNG İŞLEMİ YAPMAKTADIR. BUNA BAĞLI OLARAK BİR KAÇ SEANSTAN SONRA ÇATLAKLARIN GÖRÜNÜMÜNDE DÜZELMELER GÖRÜLMEKTEDİR.
  5) PEELİNG ÜRÜNLERİ:
  VÜCUDUMUZUN EN ÜST TABAKASI OLAN EPİDERMİSİN STRATUM CORNEUM TABAKASI GÜNDE 500 MİLYON ÖLÜ HÜCRE DÖKMEKTEDİR. BU ÖLÜ HÜCRELER CİLTTEN UZAKLAŞTIRILMASA CİLDİN ÜZERİNDE KALIN BİR TABAKA OLUŞTURUR VE CİLT DONUK, MAT YA DA PUL PUL BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLUR. PEELİNG UYGULAMALARI YANİ VÜCUTTAKİ ÖLÜ DERİNİN ATILMASI İÇİN YAPILAN İŞLEMLER BAKIMLI BİR CİLT İÇİN ATILACAK İLK ADIMDIR. PEELİNG UYGULAMASI CİLDİN ÖLÜ HÜCRELERDEN ARINMASINI SAĞLAYARAK HEMDE KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRARAK CİLDİN PÜRÜZSÜZ, CANLI VE SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM KAZANMASINI SAĞLAR. VÜCUT PEELİNGLERİ HAFTADA BİR KEZ YAPILMALIDIR.

  , , , , ,

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?